DashboardStagesCompetitorsStatisticsNews
Liga rekreativnog fudbala
Osveta Nemanjiċa
last year - 2/5/2023 7:25 PM GMT-3
U reprizi proslogodisnjeg finala lige koje su Nemanjići izgubili posle "penal lutrije" ovog puta su uspeli da pobede desetkovanu ekipu Otpisanih rezultatom 3:1.
Praktično sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu gde su Bondžulić i Stojanovic na asistencije Mernjika doveli svoju ekipu u vođstvo od 3:0.
Sredinom drugog poluvremena Otpisanima je svojim debitantskim golon ulio nadu novajlija Mladenović, ali su Nemanjići do kraja utakmice oraginozovanom odbranom i fantastič U reprizi proslogodisnjeg finala lige koje su Nemanjići izgubili posle "penal lutrije" ovog puta su uspeli da pobede desetkovanu ekipu Otpisanih rezultatom 3:1.
Sredinom drugog poluvremena Otpisanima je svojim debitantskim golon ulio nadu novajlija Mladenović, ali su Nemanjići do kraja utakmice oraginozovanom odbranom i fantastičnim intervencijama Japundzića sačuvali svoj gol i dopisali tri boda na tabeli.